| AFC a întrebat:

Am o problemă cu Windows update. Imi zice ca.este imposibil sa se.configure nush ce de la windows. Mi in italiana... Si cica se anuleaza modificarile sa nu sting pc. Ce sa fac tot asta imi zice continuu.Ce sa fac? Sa scap de chestia astan.
Funda!'

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Du-te in control panel la system and security, iar sub windows update ai ''turn automatic updates on or off''. Dai acolo, iar unde scrie install updates automatically, bifeaza never check for updates si dai ok. Bft! happy

| AFC explică:

Nu pot sa intru deloc in el..tot aceeasi chestie imi apare

| AFC explică:

Eu nu pot reschide pc deloc..tot imi apare chestia aia si tot se incarca

| miTzuliK93 a răspuns (pentru AFC):

Incearca sa intri prin Safe Mode si sa faci ceea ce ti-a zis Jipa95.

| AFC explică:

Cum intru in safe mode?