| dannys a întrebat:

Am pe laptop window 8 si ceva s-a intamplat cu actualizarea ca nu s-a actualizat bine si nu mai vrea sa pornesca imi zice: ca este imposibil configurarea actualizarii de windows si sa anulz modificarile si mai zice sa nu inchid pc-ul.Cum pot rezolva acesta problema?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cine te pune sa stai nene cu actualizarile activate...

| WaterDrop a răspuns:

Intra in Bios si vezi daca ai optiunea: "Use last known good configuration" si o selectezi apoi salvezi si restart.Vezi daca merge asa.