| StarkillerLord a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger sad poate ma ajuta careva! Treaba sta cam asa ( Am incercat sa imi schimb parola veche cu una noua, totul a mers perfect pana cand am iesit afara de pe mess. Cand am incercat sa intru mai tarziu nu a mai mers zicea ca parola este incorecta; am incercat cu parola veche, nici un rezultat, de asemenea am intrat la optiunea I forgot my password dar nu mai stiu s araspund la o intrebare de sigura de acolo si nu mi-a pot recupera. Stiti cumva vreo alta metoda de recuperare a iei? Interesant este faptul ca a mers bine si acum nu siu de ce nu mai mergethinking Dau vot inteligent + fundita! Multumesc happy

3 răspunsuri:
| mada1414 a răspuns:

Dar aveai cumva bifata obtiunea remember my id and password? pentru ca eu zic ca ai incercat sa te loghezi si nu ai scris parola noua inainte sa intri si te-ai logat tot cu aia veche, daca nu e asta incearca sa intri pe mail sau pe site si vezi daca nu cumva merge acolo, sau poate ai scris parola cu Caps Lock-ul pornit... sper ca te-am ajutat... FUNDA?

| raluk1997 a răspuns:

Exact aceeasi problema am si eu...eu mi-am facut un nou id...adica cel putin pana cand se rezolva problema. asta cel putin pana se rezolva problema, daca se va rezolva

| StarkillerLord explică:

NU! Nu aveam bifata optiunea "remember my id and password"sad Chestia este ca nu inteleg ce s-a intamplat cu contul thinking de ce nu mai merge cu parola noua si nici cu cea veche sad. In situatia de fata banuiesc ca e compromis contulsad. Oricum multumesc pentru efortul depuswinking