| Myr3ll1994 a întrebat:

Am uitat parola la yahoo messenger(mi-am schimbat-o pe cea veche pentru ca a aflato un prieten si am pus una mai grea) si asa am uitato. Am incercat sa o recuperez prin metoda yahoo forgot password dar nu mai stiu ce am scris la codul postal, si de asemenea am cautat pe net tot felul de programe de recuperat parola dar nu am functionat nici unul. Eu acum pot sa intru pe messenger pentru ca am optiunea remember my id and password dar cand o sa sterg yahoo messenger nu o sa mai pot intrat. Am mai gasit pe net ca daca ai optiunea remember my id and password o poti recupera din registri din windows dar nu stiu cum se intra in registri. Ma puteti ajuta sa o recuperez?

6 răspunsuri:
| SkyNet01 a răspuns:

Pentru a ajunge la registri din windows deschizi meniul start apoi subcategoria'run' unde scrii 'regedit' si te trimite la registrii din windows, mai departe nu stiu cum ai putea afla parola

| cineva1992 a răspuns:

Sa dus parola ta... fa-ti alt id

| 3my098 a răspuns:

Pai...Sincer nu stiu ce sa zic dar daca ai acces la messul tau Poti selecta din meniul "messenger" De sus optiunea "Me Account Info" In continuare iti scrii id si parola intrand in contactele tale Si acolo poti schimba ori ce.Inclusiv Intrebarile cele 2 a tale, Parola, Rasp la intrebari big grin...Bafta

| 3my098 a răspuns:

Pai...Sincer nu stiu ce sa zic dar daca ai acces la messul tau Poti selecta din meniul "messenger" De sus optiunea "Me Account Info" In continuare iti scrii id si parola intrand in contactele tale Si acolo poti schimba ori ce.Inclusiv Intrebarile cele 2 a tale, Parola, Raspunsurile la intrebari big grin...Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alt id, fa-ti alt id eu am un id de mese de vreo 9 ani cred... e ca si cum ai schimba nr de telefon dupa 9 anitongue

| YoCookieMonster a răspuns:

Pai e cam greu cu chestile asteastraight facedar poti sa-ti faci alt id.