| maximrobertalin a întrebat:

Buna am o problema eu am provocato si nu stiu cum sa o scot la capat am facut niste setari in c de pe mi computer si nu imi mai da voie sa intru in ce im zice acces interzis ce sa fac ca sa isi revina la loc c cum era inainte?

Răspuns Câştigător
| FlorinFindus a răspuns:

2 variante
Folosesi contul de administrator( intra un virus ai belit pl)
Iti bagi windowsu din nou stai linistit fara virusi nimic

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Pai ce setari? Ce ai modificat?

neluL
| neluL a răspuns:

Depinde prin ce setari ai intrat si ce ai modificat de nu mai poti accesa partitia C, daca tu nu sti exact ce modificari ai facut prin calculator este greu ca altcineva sa iti spuna din ce cauza nu mai poti accesa partitia C.

| maximrobertalin explică (pentru FlorinFindus):

Da ai dreptae trebuie sa reinstalez windowesu s-a sters tot eu is pe laptop