| SpigiBb a întrebat:

Buna,am o problema la facebook, aseara m-am pus intr-o relatie pe facebook si la toti arata la profil relatia numai mie nu! ce poate fi? Funa

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Dai click la profilul tau dai la actulizeaza informatii, acolo la informatii de baza dai editeaza si in deptul relatiei iti arata un lacat sau o inconita ceva : dai clik pe ea si dai acolo cine vrei sa iti vada, adica prietenii doar tu sau toata lumeawinking, sper ca te-am ajutat big grin, funda?