| strafore a întrebat:

Am o problema legata de neobux.
Cei care se pricep va rog sa ma ajutati, restul, nu va bagati in seama ca nu primiti funda.
Cand intru pe neobux. com si dau click pe login, nu mi se incarca pagina si dupa 5 minute de asteptat, imi da o eroare gen "Netul nu iti este conectat, Aceasta pagina nu este disponibila". Acelas lucru cand dau click pe register, iar pe view adv si forum, merge sa dau click si se incarca pagina.
Mi-am reformatat pc`u, am incercat si cu alte browser`e
si nimic, tot asa...
Am obs un lucru: dupa ce am reformatat pc`u si mi-am facut conectiunea la net, am intrat si mi`o mers, dar nu bine amm dat click, si o trebuit sa il restartez si iar nu merge.
NU stiu ce sa fac!
Dau funda cui ma ajuta!

Mai am o problema si cred ca din cauza aceasta ar putea fi cea de mai sus.

Cand vreau sa imi activez firewall`u imi da urmatoarea afirmatie "Windows Firewall settings cannot be displayed because the associated service is not running. Do you want to start the windows firewall/internet connection sharing (ics) service?"
YES OR NO

dau click pe yes, activez firewall`u, iar cand intru inapoi sa fac acelasi lucru ca sa verific, imi da aceeasi eroare chiar si daca il restartez.
CONCLUZIA" firewall`u se dezactiveaza singur" nu stiu cum sa fac sa ramana on tot timpu!

4 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Ce Wind. aiinstalat?
Cum ar fi asta 7 sincer face probleme...nu accepta orice iti dorestihappy

| Florin_Razvan_1993 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cand dau login si register nu merge in rest merge

| Florin_Razvan_1993 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu cand dau login nu merge si register si in rest merge am facut si eu windows 7 si nimic tot asa e

| Florin_Razvan_1993 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu cand dau login nu merge si register si in rest merge am facut si eu windows 7 si nimic tot asa e pana acum a mers si tot 7 am avut