| gotjosen a întrebat:

Nu pot downloada nimic cu mozilla. Am intrat in firewall si imi apare windows firewall cannot be displayed because the associated service is not running. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Kenwill a răspuns:

Pai activeaza firewall-ul... engleza asta...

| gotjosen explică (pentru Kenwill):

Nu se activeaza batman

| Kenwill a răspuns (pentru gotjosen):

Pai start > run > scrie cmd > ok > scrie asta Rundll32 setupapi, InstallHinfSection Ndi-Steelhead 132 %windir%\inf\netrass.inf > apasa enter > restarteaza pc-ul (de la start ofc) dupa dai iar la start si run si scrie cmd si dupa asta scrie Netsh firewall reset si enter... dupa dai iar la start si run si cmd si scrii firewall.cpl si enter... dupa o sa apare ceva acolo tu selectezi On (recommended) si ok si gata