| dn1a a întrebat:

buna am o problema mai veche detin un Acer aspire 7741 zg in timp ce se incarca windowsul din greseala i-am scos alimentarea, am bagat iar alimentarea si nu a mai vrut sa porneasca sau mai bine zis imi cerea seria hdd-ului, nestiindo am scos bateria de la bios si sa resetet numai ca acum 2 cititoare din 3 ale leptopului nu mai merg si nici cititorul de carduri incorporat nu mai merge, i-am bagat de 50 de ori windowsul are oem, am unblat si am desinstalat usb-urile de la manager, i-am bagat draivarele de la mama lor acer.com,nimic am facut tot ce scrie prin net nu stiu ce sa-i mai fac, plus ca a disparut de la dispozitive camera foto, si ce mai era, nu se instaleaza nici un manager draivar am folosit toate programele de draivare. oare are ceva ars in el va multumesc

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Ai actualizat si biosul?

| dn1a explică (pentru WR104):

Nu pentru-ca nu stiu daca ma inveti pas cu pas raman dator stiu doar sa intru pe F2 mersi mult