| RM a întrebat:

Am reusit sa intru la facultatea de informatica de la UBB Cluj. Credeti ca imi este necesar un laptop la facultate? De ce?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vei avea destule proiecte de facut si va fi cam complicat sa umcli cu stick ul dupa tine si uneri sa fie diferente de compilatoare, sisteme de operare, librarii etc

| Dana211 a răspuns:

Iti este extrem de necesar un laptop pentru ca vei avea o multime de proiecte de facut. In plus de asta inainte de examene cand vei invata si vei rea sa testezi diferite programe nu vei avea pe ce.

| csintalan a răspuns:

Felicitari! Curajul norocu-l imparte. Cunosc oameni care au laptop si nu pricep mai nou nimic. Nu leptopul este o valoare ci cunostintele pe care le ai sau le vei avea.
Lasa leptopul in primul an pentru altii, tu invata pe leptopul lor.
Cu respect prof ec Csintalan

| Infect a răspuns:

Proiecte, cercetari, inregistrari, dosare, fisiere, profesori internauti cu cursuri online, profi care va trimit mailluri cu chestii care sa le studiati
Ia unul de pe net. e mult mai ieftin