| iuliana_8690 a întrebat:

Abia mi-am luat si eu un samsung b3310 si am 2 aplicati de trucat poze pe telefon.Care stie cum se pot folosi aceste programe de trucat poze ca eu nu imi pot da seama!
Va myltumesc!

4 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Cauta si tu pe`acolo trebuie sa gasestibig grin sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar daca imi dai id-ul tau ati putea sati trimit ceva coduri... le bagi in telefon si o sati meargabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu ai pe una din aplicati dai daca-ti apare trucat si faci poza dac vrei una cu mine

| relu30 a răspuns:

Parerea mea intra intai pe net si descarca un program de trucat poze, chinuie un pic la el si apoi pe telefon.Eu asa asi face, bine banuiesc ca difera dar merita sa incerci