| MissChocolatte a întrebat:

atunci cand intru in metin2 imi spune : " Sorry, your system does not support 3D graphics, plase check your hadware and system configeration then try again. De ce? pentru ca pana acum a mers.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in fisierul de la metin2-ul tau si intra in fisierul "config. exe" si dai grafica mai mica! Si te asigur ca va merge! Funda?

2 răspunsuri:
| FlorynJako a răspuns:

Am si eu un calculator mai "batran"si mie imi arata la fel poate nu ai driverele instalate sau ai placa video prea mica incearca in fisierul de la metin2 "config. exe" si dai grafica mai mica

| Madalina_9363 a răspuns:

Acese cuvinte inseamna:Ne pare rau, sistemul dumneavoastra nu are suport pentru grafica 3D, va rugam sa verificati hadware si sistemul configeration, apoi incercati din nou.Nu cred ca ai scris bine cuvintele acelea