| mariusrocstar a întrebat:

am si eu o intrebare chiar acum recent mi-am facut un card visa banca transilvania.si am incercat sa-mi fac un cont pe paypal dupa care imi apare. Banca care a emis cardul dvs. nu a aprobat aceasta tranzac? ie. Va rugam sa contacta? i departamentul de issuer.s card de client service daca ave? i întrebari. Sau pute? i adauga un card de diferit acum pentru a continua. vas fi recunoscator pentru o idei sau o lamurire ce ar fi de facut.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ideal e sa mergi personal la banca si sa le spui sa iti autorizeze operatiunile de acest gen.

| aramitzz a răspuns:

Cand ti-ai facut contractul nu ai precizat ca vrei sa faci tranzactii online... dar trebuie sa ai minim 1euro in cont ca sa poti face validarea (nu te costa nimic trebuie doar sa ii ai in cont)

| Setorrs a răspuns:

Salut, deci daca e cardul nou trebuie sa scoti bani de pe el de la un bancomat sau suna la ei sa ti l activeze pur si simplu