| Cenusareasa09 a întrebat:

Am si eu o intrebare, daca am in casa internet prin wireless pot sa ma conectez la net si de pe telefon? Multumesc.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da
Atata timp cat iti cunosti parola wi-fi, si telefonul tau suporta functia de wirelles

| hellchild a răspuns:

Da, daca ai wireless pe telefon. Funda?

| Sqk00 a răspuns:

Dahappy.

| Azµre a răspuns:

Da!

| BlackFuneral a răspuns:

Daca ai wi fi pe telefon da.

| Emilian601 a răspuns:

CU SIGURANTA insa trebuie sa ai parola retelei, un telefon compatibil si sa fi in raza de transmitere a datelor...happy

| bbxbeibiiii a răspuns:

Da, daca telefonul are wireless

| Loreen777 a răspuns:

Sigur ca poti. Daca telefonul tau are functia de wi-fi ca si I-phone-ul sau SamsungGalaxy S2 de exemplu va merge cu siguranta!laughing

| miruna99 a răspuns:

Normal ca da

| valy25adw a răspuns:

Da