| sabinutsiii a întrebat:

mi-a spus astazi un profesor ca profilele de mate-info iau vacanta pe 18 iunie. Am mai intrebat pe cineva.si a spus ca nu e nici o diferenta.toata lumea ia pe 11, mai putin cei care au practica. Stie cineva sigur?!

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

E prost informat.
Eu sunt in clasa 11-a la mate-info, si niciodata nu am luat vacanta mai devreme sau mai tarziu de alte profile.

Cei de clasa 12 iau vacanta mai devreme cu o saptamana sa aiba timp de invatat.

5 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

100%ca toata lumea ia pe 11 iunie
s-ar putea modifica cumva data doar din cauza grevei altfel nu
11 iunie 2010

| ionnik a răspuns:

Cei de la profil de servicii au practica, deci iau vacanta mai tarziu
la servicii ma refer la profil economic, turism, alimentatie... din acestea

| Crs a răspuns:

Eu sunt a11a tehnic si termin pe 2 iulie laughing

| vyvyana a răspuns:

Eu sunt la serivicii-contabilitate si dupa data de 11 iunie mai fac ore inca 2 saptamani pentru asa ne-a zis profesoara, insa cei de la mate-info iau pe 11 vacanta pentru ca nu au practica.

| sabinutsiii explică:

Da, asa stiam si eu.
Multumesc!