| anonim_4396 a întrebat:

Toate profilele de Mate-Info si Stiinte ale Naturi au intensiv sau exista si fara?

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Te referi la intensiv engleza/franceza

| anonim_4396 explică (pentru pwp):

Da ma refer la intensiv engleza/franceza/informatica.

| pwp a răspuns (pentru anonim_4396):

Din cate stiu eu, toate profilele au o limba intensiv si una incepator...

| yoonny a răspuns (pentru pwp):

Eu tot a 8a sunt si luni dau simulare la romana si miercuri la matesad

voi ati dat?

| pwp a răspuns (pentru yoonny):

Eu am trecut de faza aia.Sunt la liceu.
Doamneee, cat am urat clasa a 8a! Bine ca am scapat de ea :*

| yoonny a răspuns (pentru pwp):

Ce noroc de tinehappy

| anonim_4396 explică (pentru pwp):

La ce profil esti?

| pwp a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiinte Sociale happy

| anonim_4396 explică (pentru pwp):

De ce nu ti-a placut clasa a 8-a?

| pwp a răspuns (pentru anonim_4396):

Simulari,examene,meditatii,stres!

| DonAnonymius a răspuns:

Depinde de oferta fiecărui liceu şi de alegerea acestuia.De obicei liceele care se respectă pun şi intensiv la materiile acestea.Doar la Filologie cred că nu se pune.În rest, la liceele de cartier şi cele de masă nu îşi mai bat capul cu asta.

| yoonny a răspuns:

Nu toate au intensiv engleza, informatica
exista si profile fara intensiv sau binlingv
daca ai brosura in dreptul profilului scrie daca e intensiv sau bilnlingv, daca nu scrie nimic inseamna ca nu e intensiv

funditSsa:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E adevarat ca daca am ales un profil cu intensiv (ex: Info/Engleza/Franceza) va trebui sa dau bac din materia respectiva?

| Lovegaming a răspuns:

Din cate stiu eu au numai intensiv.