| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna am si eu o intrebare nu am mai intrat pe computer de 2 zile si acum cand am dat sa ascult si eu o melodie pe youtube merge cu intreruperi de la ce sa fie?

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Cel mai probabil e de la conexiunea la internet si e doar o coincidenta faptul ca s-a intamplat atunci cand ai redeschis calculatorul. Mi s-a mai intamplat si mie. Cred ca maine se rezolva de la sine, daca nu si mai repede happy

| iFollowRivers a răspuns:

Poate fii de la distribuitorul de internet, de la un virus, de la memoria incarcata, daca sunt mai multe aplicatii...

| butterfly0165 a răspuns:

Poate fi si de la virusi depinde si mie mi s-a intamplat!