| daniella96 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. Pensionarii calatoresc gratis cu trenul, daca au ceva tichete speciale sau tichetele acelea nu mai sunt valabile, dar in schimb beneficiaza de 50% reducere? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Pensionarii calatoresc cu tichete 50% reducere care le folosesc atat in transportul pe cale ferata cat si rutier intra sau interjudetean.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca au tichetele alea beneficiaza de 50 % reducere, cred ca 6 pe an, iar dupa ce le termina platesc intreg biletul.