| Burzea a întrebat:

am si eu o problea legata de facebook: unele poze de pe facebook se deschid iar altele nu (imi apare imaginea neagra fie se deschid numa' jumate ) dc?

3 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Asta inseamna ca atunci cand le-ai pus ai intrerupt. Adica unele poze (cele care se deschid) s`au incarcat la timp dar celelalte nu.Trebuie sa le stergi si sa le incarci iar, intre timp nu faci nimic pana nu esti anuntat ca s`a terminat. funda?

| RoxyLaLa a răspuns:

Buna

Si mie mi se intampla asa. E din cauza pc'ului, cat de rapid ehappy.

Eu de obicei il fac sa mearga apasand pe refresh.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Aida_2733 a răspuns:

Si mie la fel mi se intamplathinking probabil e de la sitethinking