| Skumpik_corry_1998 a întrebat:

Buna am si eu o problema am un cont mai vechi de facebook si vreau sa-l dezactivez si nu mai stiu parola la facebook si nici la messenger ma ajutati va rog?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Pentru mess poți să-ți schimbi parola, dar trebuie să răspunzi la acele întrebări cheie de la început, iar dacă nu ți le mai amintești, problema nu o poți rezolva.Deci acest lucru în primul rând, dacă reușești în aceste condiții îți poți schimba și parola de facebook, și atunci poți utiliza fb-ul sau dezactiva.

| Tetris a răspuns:

Dai de jos de la mess mi-am uitat parola, o schimbi, iar apoi dai si la fb la fel >big grin