| jamillaemilia a întrebat:

am si eu o problema, cand incerc sa deschid un joc sau un video pe facebook nu merge, imi cere adobe flash player, dar cand intru din contul de administrator functioneaza.Nu este laptopul meu si de aceea trebuie sa folosesc un alt cont. aveti vreo idee ce as putea sa fac? va multumesc

3 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Instaleaza flash player.

| jamillaemilia explică (pentru AlexCrb):

Am deja flash player

| AlexCrb a răspuns (pentru jamillaemilia):

Instalat de pe contul de pe care il folosesti? Incearca sa il descarci iar cu Internet Explorer si sa il reinstalezi.