| Chirii a întrebat:

Buna ...Am si eu o problema, cred ca windowsul are ceva pentru ca atunci cand deschid pc nu imi apar iconurile de-abia peste 1 minut, 2..si merge putin cam greu ...Credeti ca ar trebui sa il schimb?

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Deci intrii in control panel si iti dezinstalezi aplicatiile care nu le folosesti, si userul neluL de pe TPU, a creat acest post special pentru pornirea rapida a pc-ului, http://www.tpu.ro/tehnologie/stii-cum-sa-iti-accelerezi-pornirea-pc-ului/. Cheers.

8 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Daca nu ai ceva de zis in legatura cu intrebarea curenta, numai ne deranja cu inclinatiile tale ateiste, e problema ta ca nu ai aceeasi religie ca altii, cheers.

| sickoffallthings a răspuns:

Poate fii din cauza virusilor sau poate ca e supraincarcat desktopul cu foldere si se incarca mai greu. Nu cred ca e devina windowsul. Apropo ce windows ai?

| WhatDăFack a răspuns:

Şi mie îmi apărea aşa câteodată, mai şterge din poze, fă curat în calculator.happy

| alexandra13131718 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l cauti de virusiwinking

| DaRkNeSs22 a răspuns:

Da poti face curat in special dezinstaleaza jocurile care ai o suspiciune ca au virusi.Ei sunt de vinahappy

| MlutzaGabitza a răspuns:

Daca apare des asa ..inseamna ca ai facut ceva ..si poate ca ar trebui sa-l schimbi. poti sa rezolvi si tu acolo. poate ai scos o programa care nu e bina si trebuie so lichidezi

| 777777777777 a răspuns:

Pc-ul nu trebuie sa il schimbi e posibil ca windows-ul sa fie de vina si sa trebuiasca schimbat daca nu incearca sa il scanezi mai des cu antivirusu sau a cureti partita C care de obicei daca e prea incarcata ingreuneaza windows-ul. happy

| KataTupeystu a răspuns:

Deci,in primul rand pote fi din cauza virusilor si ar fi bine sa mai folosesti un antivirus cateodata da pote ai dowlondat ceva si nu era compatibil cu pc si a primit virusi sau pote ii prea plin pote ai multe chesti prin el si mere mai greau sau na...Reinsaleaza windowsul sau iti recomand sa dowlondezi Avira Free Antivirus 2013 sau alt update incearca si asa si pune-l la scanat sper ca ti-am fost de folos