| ellastupidlove a întrebat:

Buna,am si eu o problema: ieri mi-am cumparat un laptop Dell si nu-mi merge facebookul, aseara a mers putin si azi deloc.Sa fie de la laptop? sau de la facebook? thanks, FUNDA

9 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Du-l inapoi, sa-ti dea altul. Mie imi merge facebook.

| SmokeyEye a răspuns:

Glumesc. Verifica daca la firewall ai setat ceva la trusted sites. Daca nu sti cum si unde, dezactiveaza putin toate masurile de securitate si incearca alt browser (oricare dar nu IE). Nu se incarca pagina sau iti apare : the page cannot be displayed sau altceva?

| ellastupidlove explică (pentru SmokeyEye):

Se incarca greu apoi imi apare the webpage is not available

| ellastupidlove explică (pentru SmokeyEye):

Am dezactivat windows firewall am dat si restart si tot nu merge sad

| SmokeyEye a răspuns (pentru ellastupidlove):

Ai rezolvat? Daca a mers putin...sunt sanse sa nu fie problema de la tine. Orice alt site merge perfect?

| ellastupidlove explică (pentru SmokeyEye):

Merge facebookul doar cu tor browser, noroc cu el :d oricum, mersi

| Ygorr38 a răspuns:

Mai poti incerca varianta in care sa iti dezactivezi firewall-lul daca il ai activat

| SmokeyEye a răspuns (pentru Ygorr38):

Asta i-am spus si eu mai sus.

| Ygorr38 a răspuns:

Scuzele mele artlover.
Nu am vazuthappy