| zazaza a întrebat:

Buna am si eu porobleme cu sunetul la pc.in timp ce ma uitam la un film pe net mi s-a oprit brusc...am incercat sa rezolv dar nu am putut(sistemul de boxe merge, e de la pc). stie careva de la ce sa se fi oprit?(am mai patit la fel cu tastele dar alea am reusit sa le fac)

5 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Ai laptop? Ai tastatura multimedia? Despre ce taste e vorba?

| StiGGy a răspuns:

Pai daca ai tastatura multimedia, dintr-aia cu multe taste pe sus, vezi ca nu cumva sa fi apasat din greseala vreun buton legat de sunet. Bafta!

| Narcissa a răspuns:

Uita-te daca nu cumva ti-a iesit din greseala firul de la spate ăchestia verde care o bagi in unitate laughing ]

sper ca te-am ajutathappy

| DeyvDavid a răspuns:

Si eu am patit la fel cu tastele dar am dat restart la PC si mi-a mers...

Poate ti s-sau ars boxele.Sau ti sa dereglat sunetul (prin iconita de lanaga ceas poti accesa panoul).
Sper c-am fost de folos!

| cosmin09 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, dar la mine era de la placa de sunet.