| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung Corby S3650 si nu pot vedea clipurile de pe youtube. Stie cineva care poate fi problema? Trebuie sa instalez ceva? Tin sa mentionez ca am internetul activat.

1 răspuns:
| CrepăDulce a răspuns:

Nu stiu cum arata pagina la fata locului dar din cate stiu, s-ar putea sa-ti lipseasca un Adobe. Sunt foarte multe feluri de Adobe. Trebuie sa stii ce sistem de navigare are telefonuk tau de exemplu android. Si cand te duci pe pagina de la Adobe flash player iti selectezi sistemul de navigare si sinstalezi. Daca nu gasesti siteul, normal ti l-ar deschide dacxa apesi pe fereastra unde ar trebui sa apara filul. happy Funda?