| Fumiko a întrebat:

am stat si m-am tot gandit "cum e noaptea la spital?" eu nu am fost niciodata la spital si habar nu am, daca a fost cineva ma poate ajuta? Cum poti dormi? E lumina pe coridor sau in camera?
Ai voie sa vorbesti cu cei din camera? Etc
Multumesc

4 răspunsuri:
| Andreea213 a răspuns:

E lumina si ai voie sa vorbesti.

| simiy a răspuns:

Este lumina dar eu nu am avut chef de povesti cu colege de salon. Mai rau e cand vrei sa dormi si nu poti ca una se plange de durere, alta sforaie, etc.

| KRLL a răspuns:

laughing Este lumina, ai voie sa vorbesti si cu cei din celelalte saloane.Deobicei, depinde de camere, sunt 3 paturi in camera, ai sanse sa stai si singura daca nu sunt ''clienti''. Nu ai voie sa iesi afara, bla bla...mancarea e oribila.Tre sa iti aduca cineva daca nu vrei sa o mananci pe aia

| Fumiko explică (pentru KRLL):

Deci in salon, unde stau "clienti" (tai) laughing este lumina?
Ooo daca as fi acolo ar fi un cosmar fiindca eu sunt sensibila la lumina si mu pot dormi asa decat cu greu!