| anonim_4396 a întrebat:

De ce unui copil de 11 ani ii e frica sa stea singur intr-o camera si ziua?
E un copil dinacela foarte rau care isi bate colegii, incapatanat dar cand vine vorba sa stea singur in casa ii e foarte urat.

Ce se poate face?

Noaptea nu poate dormi singur., nici la baie nu pot pleca sa il las singur...

thinking

E traumatizat...a stat in spital si a vazut o femeie lesinata in baia spitalului...

Cred ca era moarta big grin

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Saracul copil a ramat traumatizat e urat sa vezi pe cineva mort cand esti mic.
Ar trebui sa ii spui ca nu se intampla nimic si sa fie cat mai barbat.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu poti zice despre un copil ca e "din acela foarte rau". Te-ai gandit vreodata ca atitudinea asta a lui e din cauza ca probabil are ceva... extrasenzorial? Nu degeaba ii e frica cand nu e nimeni in jur doar pentru ca tu nu vezi nimic...

| darrio2007 a răspuns:

A avut un soc.De la ceea ce a vazut.Va trebui tratat cu mare atentie si responsabilitate.Cred ca trebuie o consultatie de specialitate.