| anonim_4396 a întrebat:

am telefon nokia xpress music, ceva jocuri recomandati?|

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Nokia xpress music e oi serie intreaga de telefoane nu e numai unu
daca are aymbian iei jocuri in format sysx dar mai intai iei certificat pentru imei-ult telefonului tau dupa iei un preigram sign sis le senmnezi si le gabi in tel dupia si te duci la file manager le cauti pe acolo si dai ok pe el si il instalezi
daca nu are symbian e f simplu iei jocuri in format jar sau jad si le bagi si se instaleaza singure direct fara
asajocuri iti recomand destule asphalt 2, 3 si 4, prince of persia, nfs undercover, sunt destule da mai multe detalii despretel tu nu ai spus nici macar modelul telefonului
funditabig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

5130 c-2 este marca telefonului de unde sa downloadez jocuriii stiti?

| DeleteAccount a răspuns:

Ar fi bine sa specifici si ce model de Nokia ai happy