| ALEcU4Y0oU a întrebat:

Buna am Un Express Music 5330! Imi da Urmatoarea eroare Phone start-up failed! Cine m-ar putea ajuta! Sau simple pareri cred ca are softu strikat!
Mentionez ca dupa ce apare eroarea aceea nu mai poti fc nimic... exact dp ce il aprind...sadsadplss help!
Orce parere e bine venita mersi!
AStept cat mai multeee raspunsuri! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alifa a răspuns:

Salut! Am avut si eu Express Music 5330 si tot asa problema.Am incercat sa-i schimb programa a mers cu succese, dar insasi munusu este ca au aparut multe probleme cu el din cauza la programa instalata

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie stricat. Daca nu scriai ca un manelist te ajutam, pa!