| Agirl17 a întrebat:

am un laptop Lenovo G575 si nu stiu de ce nu-mi merge suntetul absolut deloc, mai trebuie spercificat ca am windows 10! Stie cineva ce ar putea avea?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E posibil sa nu fie instalat driver-ul pentru sunet. E posibil ca Windowsul sa nu fi recunoscut placa de sunet. Poate fi si placa defecta. Te-ai uitat printre drivere?
Uite: https://www.youtube.com/watch?v=slv0oALx-s0

| Agirl17 explică (pentru Salontanul):

Si cum fac sa-l instalez?

| Salontanul a răspuns (pentru Agirl17):

Http://www.driverscloud.com/en
Trebuie sa ai instalat Adobe Flash Player. Start the detection/Agent installation/Automatic installation. Apoi instalezi ce se downloadeaza si dai iarasi Start the detection. In My drivers gasesti ce trebuie instalat. Le downladezi, le instalezi si le poti pastra pe un CD pentru alta data.