| serjinioserjinio a întrebat:

Am un pc si de fiecare data cand se ia curentul biosul se reseteaza(adica setarile din el timp date etc.). Ce as putea sa faca, ca sa nu mai faca asta?

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Inseamna ca windows-ul care-l ai, este prost, si nu poate salva acele bios. Trebuie sa reinstalezi windows-ul. Daca tot asa face, inseamna ca este o piesa stricata in el, si trebuie sa apelezi la un reparator de pc-uri, si el o sa-ti spuna ce sa faci. Nu ma prea pricep cand e vorba de piesele dinauntrul pc-ului tongue