| Constantin_Madalin_1993 a întrebat:

Da fiecare data cand deschid pc-ul se reseteaza, isi da backup, ce pot sa fac, pierd toate informatiile si setarile de fiecare data cand inchid pc-ul. multumesc

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Cel mai bine reinstalezi windows-ul!
Și dacă după ce îl schimbi tot așa îți face însemnă că e ceva din pc tău.

O zi bună!

4 răspunsuri:
| Lolităăăă a răspuns:

Am patit si eu. E problema cu windous. Cheama un specialst sa bage windous7 e bun.

| MarianAlex112 a răspuns:

Schimbi bateria de la bios...si wind pe urmahappy funda

| Constantin_Madalin_1993 explică (pentru MarianAlex112):

Daca ar fi de la baterie, nu ar trebui sa mi se reseteze si data si ora?

| MarianAlex112 a răspuns (pentru Constantin_Madalin_1993):

Bateria trebuie schimbata ca pierde datele... si la randu sau si wind ca se restarteaza...