| ♥ℓiαnα♥ a întrebat:

Buna
Am un samsung corby si vreau sa schimb si eu soneria atunci cand primesc un mesaj, stie cineva cum sa fac asta? Daca da, multumesc big grin, dau funda.

Răspuns Câştigător
| ktalin2k a răspuns:

Simplu intri in meniu dai la setari dai pe profil telefon si iti apar toate profilele dai pe editare cel din mijloc si apare sus apel de intrare dai pe saeata din dreapta si apare mesaji nou si apare tip avertizare mesaj
si mai jos apare ton alrta mesaj si dai pe ala si il schimb funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la setări -> profiluri telefon -> normal (unde sunt săgeţile) şi ai acolo sus, în colţul din dreapta "Apel de intrare"; dai acolo şi ţi se va deschide o lista în jos din care selctezi mesaje noi; de acolo îţi alegi tu ce mesaj vrei, fie din cele prestabilite pentru telefon fie din cele de pe card, dacă ai happy
Sper că s-a înţeles.

| ♥ℓiαnα♥ explică:

Scuze, m-ai pierdut, deci, intru in profiluri si ce profil aleg?