| Bruunetzellu93 a întrebat:

am un samsung wave s723, si normal ar trabuia sa-mi apare " app store in meniu, si nu-mi apare, cine ma poate ajuta, pls, vote + funda happy! URGENNT!

Răspuns Câştigător
| m4t31 a răspuns:

Daca ai Samsung nu are cum sa iti apara App Store. ala e numai la iapple. Pe Wave banuiesc ca ai Bada...deci cauta Market la aplicatii

| Bruunetzellu93 explică (pentru m4t31):

Este market, dar eu cand mi-am cumparat telefonul, avea aplicatia Samsung app happy, Acum nu mai o are.big grin

| Bruunetzellu93 explică (pentru m4t31):

Si mai am inca o intrebarebig grin, Par exemplu scriu un sms, si mi traduce el singur. cum pot sa modific sa nu-mi mai traduca singur happy ( Samsung Wave 723 )