| Pirlog_Georgian_1998 a întrebat:

am un telefon E 2250. Am cumparat un cablu de date si nu imi merge Usb-ul ce pot sa fac ca sa mearga? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cauta pe net driverele pentru telefonul ala.

3 răspunsuri:
| Monica06 a răspuns:

De obicei e nevoie si de un program.

| Pirlog_Georgian_1998 explică:

Eu cred ca este ceva legat de UsB ca atunci cand introduc cablul in Pc nu imi apare nimic

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Pirlog_Georgian_1998):

Esti sigur ca portul USB in care ai bagat cablul functioneaza? Verifica-l cu altceva: un stick, sau ceva. Daca nu, adu-l maine la scoala sa vad un pic ce-i cu el. Cablul, nu telefonul, ca o furi! laughing