| monacool a întrebat:

TPU! Am cumparat u cablu de date, dar nu merge. ce as outea face sa fac ca sa mearga?

3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Ca sa mearga trebuie sa ii pui picioare sau motor. Ca sa functioneze trebuie sa fie de la Nokia la Nokia, Samsung la Samsung

| dIzzEE a răspuns:

Cablu de date la telefon? daca da daca cablul de date nu e de la aceeasi firma de exemplu Nokia nu se potrivesc lamelele pe care fac contact dar cateodata se potrivesc

| monacool explică:

EU am LG T500 si cablu Samsung Universal
Cel de unde am luat eu cablul de date i-a facut proba si afunctionat