| PlasMatic a întrebat:

Mi-am cumparat un cablu de date azi cu 25 de ron am un nokia 7100-s2 si windows7. i bag cablu in pc in telefon nu merge bag pcsuite nu gaseste telefonul ce naiba sa fac sad sa mearga ajutati-ma dau si 100 funde daca pot... cum reusesc sa le conectez

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Instaleaza updateurile la win 7! apoi ar trebui sa mearga! bafta!

| whitehair a răspuns:

Nu-ti trebuie nici cd cu drivere, nici update la windows.Pur si simplu instaleaza Ovi Suite de la Nokia Romania.
P.S. Pastreaza funda pentru cei care au nevoie de ea, mie un simplu "multumesc" imi ajunge.Bafta!

| Tobiii a răspuns:

S.ar putea sa iti trebuiasca un cd pentru instalarea driverului de la cablul de date. La multe telefoane este nevoie de asta.