| RaVuL a întrebat:

Buna am un telefon LG GT405 cu touchscreen cred ca stiti nu?
Bun si vreau sa il vand...Am acte la el telefonul este cumparat anul trecut prin iulie.Deci l-am cumparat personal cu 3 milioane 900 adica 390 LEI.

Puteti sa imi ziceti cu cat as putea sa il vand(ce pret ma refer)
Tinand cont ca nu este vechi.

Va multumesc!

4 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

300 lei.thinking

| RaVuL explică:

Sa imi sugi **** de anonimu dracul daca am gresit ce vrei sa imi mananci **** aia vrei handikapatu dracului care esti

| marcelboss a răspuns:

Pai depinde si cum arata 250-300 ar fi un pret bun baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm nu am mai azuit de telefon cu tauchscreen pana acumrolling on the floor)esti cam prost tu asa de felul tau nu?rolling on the floor