| Minalore a întrebat:

OFER FUNDA la cel mai bun sfat si cel mai bine argumentat! Toti stim ca vine Craciunul, ca orice copil ma gandesc din timp la cadouri. Anul acesta, la varsta de 11 ani, ma gandesc sa ii cer "Mosului" un telefon cu touchscreen. Eu m-am gandit la Samsung Galaxy Ace. Daca cumva stiti sau il aveti imi puteti spune si mie cam cat a costat, daca face pozele bune, daca se umbla usor pe el(la unele touchscreen-uri trebuie sa apesi mai tare sau trebuie sa dai de mai multe ori) si daca merita sa il iau? Daca ziceti ca nu merita imi puteti sugera voi un telefon bun cu touchscreen care sa coste sub 10 milioane?

6 răspunsuri:
| KiryuZero a răspuns:

Eu am vazut tel-ul, e tare, merge bine pe el si are camer de vreo 3-4 mg pixeli, dar, daca il scapi din mana e terminat touch-ul

| CristinaCrisy a răspuns:

Mai bun este un Samsung gts5600 e chiar bun am avut eu. bine acum il am de vanzare daca te intereseaza cu 150-200 ron...dar in magazin este in jur de 600 ron la liber, face poze foarte bune are blitz camera inregisstrare net...si mai multe

funda?big grin plzzzz

| Minalore explică (pentru CristinaCrisy):

Nu ma intereseaza chiar asa de ieftin, eu vreau unul bun dar nu foarte scump(max 1000 RON)

| MistiqueAngeL a răspuns:

E bun telefonulwinking.

| Hitchcockian a răspuns:

Galaxy ace nu costa sub nici o forma sub 10 milioane.

| Minalore explică (pentru Hitchcockian):

Ba costa, costa in jur de 5 milioane(ince pe de la 5 si ajunge maxim pana la 1000 lei)