| LoVe_4024 a întrebat:

am un telefon lg kp502 si am abonament la cosmote...asa in fine sa trecem la subiect.nu stiu ce are cartela pentru ca de fiecare data cand o bag in telefon nu are semnal am bagat-o in alt telefon (nokia 6300) si merge am bagat o alta cartela in telefonul lg si merge dar cartela aceea nu merge. oare ce are? pentru cel mai bun raspuns dau fundita.

1 răspuns:
| TeSla a răspuns:

Mai bine te-ai adresa la un centru cosmote cu telefonul LG si consultate cu consultantii de acolo, cere ajutor acolo
o sa te ajute. succes cu telefonul tau big grin