| 11vladutz90 a întrebat:

Am un telefon Nokia 5800 Xpress Music Navigation Edition si nu stiu care este parola initiala a sigurantei(cod de siguranta)...nu stiu ce parola sa bag ca 0000 nu e nici 1234 si am nevoie de acel codl... ajutati-ma! dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| ellalife a răspuns:

Incearca 12345 la mine a mers happy

3 răspunsuri:
| 11vladutz90 explică:

laughing a mers 12345 mersilaughing mama uite ca nici nu mi-a trecut prin caplaughing

| blablablaa a răspuns:

Suna la vodafone...codul trebuia sa fie 1234.mai incearca daca nu merge du-te cu telefonul la un sediu vodafone sau suna la relatii cu clientiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: