| BeTheBestAndFuckTheRest a întrebat:

Cine ma poate ajuta, am avut un mesaj neascultat pe telefon, sunt pe vodafone si a zis ca trebuie sa imi bag o parola, am bagat-o am ascultat mesajul si am uitat parola si acum am 19 mesaje neascultate si sunt foarte foarte nerabdator sa el citesc dar nu pot pentru ca cand sun la 334 sau 333 imi zice sa bag parola pe care nu o mai stiu, ma poate ajuta cineva cum sa fac si ce sa fac ca sa pot asculta mesajele? Dau funda

2 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Suna la serviciul de relatii cu clientii. Ei sunt in masura sa te ajute
big grin

| BeTheBestAndFuckTheRest explică (pentru Vasybulan):

Nu pot altcumva? ca sa nu ii mai explic si lui tata sa zica ca de ce imi trebuie etc. big grin