| V1ADUTZ a întrebat:

Am un Vodafone 858 si as nu stiu cum se trimit prin bluetooth melodii,poze, jocuri etc.Ati putea sa ma ajutati? Va rog.

Răspuns Câştigător
| NoNameSeba a răspuns:

Muzica :
sall, mda :| am si eu telefon ca al tau din iunie si ca sa trimiti melodii dai la manager de fisiere-->cauti folderul in care e muzica--> daca vrei sa trimiti mai multe de odata dai Comprimare (ATENTIE! Comprimarea amerge numai la telefoane cu acelasi sistem adica android) apoi tii apasat pe el partajare si gt.
Jocuri :
manager de fisiere : download (sau unde tii tu jocurile) ti apasat pe ele si partajare (Atentie! jocurile care le descarci de la google play nu se salveaza in manager de fisiere ) ca veni vorba poftim un site de unde poti descarca jocuri pentru ori ce tell : www.waptrick.com (trebuie sa intri de pe tell)
Poze :
Galerie-->alegi poza --> apesi pe ea (nu tii apasat) si ai sus "partajare" apasa si poti so trimiti prin Bluetooth, mesaje, e-mail, G-mail, Etc...

Sper ca te-am ajutat... funda? :D

1 răspuns:
| Vali0n a răspuns:

Poi ar trebui sa fie pe undeva pe acolo de exemplu eu am Samsung galaxy fit si eu trebuie sa tin apasat pe o melodie pentru sa-mi apara un mini meniu si acolo dau pe partajare si asa trimit dar la telefoane din astea nu stiu cum este