| Andreea_Hoble_1993 a întrebat:

Am zbor intr-o saptamana cu Blue Air, si am o floare in ghiveci, oare e posibil sa o iau in bagajul de mana? Am citit lista cu obiecte interzise si nu zice ca nu as avea voie!

2 răspunsuri:
| Aimwork a răspuns:

Nu vad de ce ar fi interzis. Sunt sanse mici sa zica ceva, dar daca miroase si sunt oameni alergici poate fi o inconvenienta.
incearca sa o inchizi cumva.

| Marian1984 a răspuns:

Daca vii din alta tara o sa iti invoce faptul ca nu ai voie cu plante ca nu cumva pe frunzele lor sa transporti virusi care ar face rau faunei noastre cel mai bine ar fi sa suni la reprezentanta sa intrebi ca nu cumva sa te trezesti cu surprize, parerea mea