| NotAllowed a întrebat:

Aplicatia Bongo, cea cu maimuțica care "iti Ghicește viitorul" merge?! Ca eu am trimis vreo 3 mesaje si nu mi-a raspuns...iar prietenilor mei le-a raspuns...am trimis si dupa alte telefoane dar tot nu mi-a raspuns...de ce?!

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

De la ei pe site:

AM PUS O ÎNTREBARE DAR NU AM PRIMIT UN RĂSPUNS?

Dacă dintr-un motiv, BONGO a primit întrebarea și nu ți-a răspuns într-o oră, este posibil ca mesajul să întârzie sau să se fi pierdut în rețea. Încearcă să mai trimiți o dată sau trimite-ne email la bongo@199bongo.com și dă-ne detalii cu privire la întrebarea pusă, numărul tău de telefon, ora, data și operatorul de telefonie mobilă.

Si numai trimite asa multe mesaje deoarece te taxeaza cu 1.5 euro pe sms. Iar daca nu e abonamentul tau o sa te cam certe parintii cand vine factura.