| DiDi a întrebat:

as avea o intrebare. Vreau sa fac niste gogosi si vreau sa ma intreb cum as putea sa fac ca sa fie pline cu aluat inauntru. Deci stiu ca, gogosile in principiu sunt goale, dar asta e, eu le prefer pline cu aluat inauntru. Chestia asta tine de ou, sau de grosimea aluatului? Ofer fundita.

1 răspuns:
| LYLYshor25 a răspuns:

Nu le mai pui drojdie pentru ca atunci cand le pui ele cresc asa daca nu le pui deloc nu vor creste da vor esi mai putine

big grin baftalove struck