| diana_2760 a întrebat:

Buna TPU...Am si eu o intrebare ca nu stiu sigur, si pe mama imi este rusine sa o intreb... Himenul unde se afla? Inauntru vaginului sau la suprafata vaginului? Multumesc ofer o fundita maree :X

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La exteriorul vaginului, precum usa unei case

| diana_2760 explică (pentru Brigaela):

Multumesc, dar imi poti spune inca ceva? de exemplu daca mi-am bagat in vagin cam degetul cam pana unde se termuna unghia asta, inseamna ca himenul s-a spart? sa raspunzi te rooog, multumesc!

| Brigaela a răspuns (pentru diana_2760):

Nu, fiindca de obicei himenul permite trecerea blanda a unui deget.

| diana_2760 explică (pentru Brigaela):

Muultumesc din sufleeeet :*

4 răspunsuri:
| diana_2760 explică:

Multumesc...dar de exemplu daca am atin acolo si am bagat degetu chir cat e o unghie inseamna ca himenul s-a spart? Te rooog sa imi easpunzii, multumesc