| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac un curs de make-up. Stiti unde se fac astfel de cursuri in Brasov? As vrea sa se dea diploma aprobata de Ministerul Muncii si sa fie destul de serioase persoanele de acolo. Multumesc!

2 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Incearca in spate la Aro Palace pe strada ce duce in Michael Weiss.

| Acreditate_Cnfpa_Profesionalnewconsult_1976 a răspuns:

In Brasov, cursuri de make up, acreditate ANC, recunoscute national si UE, organizeaza Profesional New Consult, cu sediul pe Iuliu Maniu, nr. 47 (in cladirea COBCO). Vezi si pe pagina de facebook cursuri machiaj, make up