| ursuletlove11 a întrebat:

As vrea sa fac un roman (sa il scriu), dar am atatea idei incat nu stiu pe care sa o pun in carte... dati-mi voi cateva idei va rog
Funda!
Multumesc

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Eu nu stiu ce idei ai dar nici sa dai cu zarul nu e o solutie! Cred totusi ca prima e cea mai bunabig grinthumbs up

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Incearca sa scrii ceva de dragoste..despre o tipa sau tip care sa indragostit..etc.

| Vrabiuta11 a răspuns:

Ideiile tale poate sunt multe stii cum sa facisa alegi ideea cea mai buna. Pur si simplu alegi ceea ce e mai realist, ceea ce se refera clar la lumea inconjuratoare. Intr-o carte reusita trebuie sa existe putina actiune, si mai ales putina dram pentru ai tine in suspans pe cititori si nu in ultimul rand foloseste putina dragoste asta umple inimilor tuturor cititorilor. Multa bafta...Si inca ceva daca ai multe idei pur si simplu le vei combina intre ele si va iesi cea mai nemaipomenita carte. Succes:*