| ionutz15 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot afla un numar de telefon din germania prin intermediul internetului... daca se poate.Sau poate stiti voi alte metode.Ms

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Si eu caut, dar n-am avut noroc! poate ca tu vei avea, daca te descurci cu limba germana! Incearca aici http://www.teleauskunft.de/
dupa ce tastezi numele la Was/Wen?(ce/cine?) si apoi localitatea la Wo(unde?) cauti in (Suchen in)www.dastelefonbuch.de

| Roby67 a răspuns:

Scriemi pe mesaje numele si orasul unde locuieste persoana respectiva si caut eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii persoana resüpective unde locuieste sau numele acesteia ati pot raspunde eu (dar persoana sa fie inregistrata in germania) trm un sms la nr meu de tel cu numele persoanei

| Geanina_Constantin_1984 a răspuns:

Salut am si ieu o broblema la fel am nv de nr de fix ca sa iau legatura cu cv din Germania am adresa si numele ma poate ajuta cv va rog

| Mutu_Mutu_1997 a răspuns:

Salut am nevoie de un nr de fixdin Germania adresa michelstadt Str pelarstrasse nr 1 b cod Postal 64720 numele leoapa Mariana șau Manole Costinela Gianina